ust
Good Design Awards 2016Ekim/2016


Toshiba Medikal Sistemler Grubu, tıbbi ekipman ve tesisler kategorisinde Aquilion ONE ™ GENESIS Edition, Vantage Galan ™ 3T ve Aplio ™ i-serisi için 2016 Good Design Ödülü'nü kazandı. Good Design Awards (İyi Tasarım Ödülü), bu yıl 60'ıncı yıldönümünü kutlayan kamu yararına çalışan bir kuruluş olan Japonya Tasarım Geliştirme Enstitüsü tarafından barındırılan kapsamlı bir tasarım tanıtım sistemidir. Ödülü alan dört ürün arasından Aplio ™ i-serisi, 28 Ekim - 3 Kasım tarihleri arasında Tokyo Midtown'da yapılacak olan Good Design Exhibition 2016'da sergilenecek.

Uzmanlar tarafından yapılan değerlendirmeler

Good Design Award Hakkında

1957'de kurulan Good Design Award, Japonya'daki tasarımlar için kapsamlı değerlendirme ve tanıtım sistemidir. Bu ödül, yaşam, endüstri ve toplumun tasarım yoluyla zenginleştirilmesini amaçlamaktadır. Japonya'daki şirketlerin yanı sıra Japonya dışından birçok şirket ve tasarımcı, bu kurumda tasarımlarını incelemeye sunar. Bugüne kadar ticari ürünler ve hizmetler için 40.000'den fazla tasarım kurum tarafından kabul edilmiştir ve G Mark sembolü iyi bir tasarım (Good Design) amblemi olarak iyi tanınmaktadır.
 

alt
toshiba-tıbbi
This website includes information intended for healthcare professionals. Some systems may not be available in some countries.
Contact our local representatives for details.
3nokta