ust
Sponsorluk: Real Madrid Aralık/2016


Toshiba Medical Systems Corporation  (merkez: Tochigi Prefecture, Japonya Otawara, Başkan ve CEO: Toshio Takiguchi "Toshiba Medical") grubunun bölgesel ortağı olan Toshiba Medical Systems Europe BV (genel merkez: Zoetermeer, Başkan: Hiroyuki Tachikawa) Real Madrid ile 30 Haziran 2020 tarihine kadar yürürlükte kalacak resmi Tıbbi Sistem Ortaklık anlaşması imzaladı.


Real Madrid, İspanya'nın Madrid şehrinde bulunan bir futbol kulübüdür.

Real Madrid ile resmi tıbbi sistemler ortağı olarak Toshiba Medical, oyuncuların fiziksel formunu korumak ve yeteneklerini en iyi şekilde yerine getirebilmeleri için Real Madrid'in sağlık personeli ile işbirliği yapacaktır. Real Madrid adına son teknoloji ürünü bir tıbbi destek ortamının sağlanması, oyuncuların yaralanmalarını önlemek, teşhise yardımcı olmak ve rehabilitasyonu desteklemek için yardımcı olacaktır.

Real Madrid ile anlaşma süresi boyunca, Toshiba Medical, Real Madrid'in Tıbbi Tesislerinde üstün teknoloji ürünü tıbbi sistemler sağlayacaktır. Bu üstün teknoji ürünü tıbbi sistemler, 3T Vantage Titan ™ Manyetik Rezonans Görüntüleme sistemi, Aplio ™ 500 Platinum Serisi ve Aplio ™ 300 Platinum Serisi Ultrason sistemleri ve Mobirex ™ Radyoloji sistemlerini içeren 7 ileri diyagnostik görüntüleme sisteminden oluşmaktadır.


Real Madrid, İspanya La Liga’da Primera Futbol liginde mücadele etmektedir. Dünyanın lider futbol kulüplerinden biridir ve FIFA tarafından 20. Yüzyılın En İyi Kulübü olarak ödüllendirilmiştir. Real Madrid, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 11 kez Avrupa Şampiyonluğu bulunan tek futbol kulübüdür.İspanyol medyasında yer alan habere ulaşmak için lütfen aşağıdaki logoya tıklayınız.alt
toshiba-tıbbi
This website includes information intended for healthcare professionals. Some systems may not be available in some countries.
Contact our local representatives for details.
3nokta