ust
Teknik Servis

Toshiba Turkey Tıbbi Sistemler olarak inanıyoruz ki, sadece endüstrinin en gelişmiş teknolojilerini içeren cihazları satmak müşteri memnuniyetinin sağlanması için yeterli değildir.

Bununla beraber, kullanıcı ile temsilcinin yıllar boyu sürecek olan bu birliktelik esnasında karşılıklı anlayış içerisinde, beklentilerin en üst düzeyde karşılanabileceği, taleplere hızla, keskin bir şekilde ve netlikle cevap verilebildiği bir teknik servis hizmetinin verilmesi en önemli unsurların başındadır.

Sektör İhtiyaçları ve Toshiba Turkey Tıbbi Sistemler Yapılanması   Sektörümüzde, bir servis gereksinimi doğduğunda genellikle iki konu öncelik ve önem kazanır: Birincisi servis merkezine kolay ve çabuk ulaşabilme, ikincisi sorunun en kısa sürede çözüme kavuşturulması.

İşte bu anlayışla, Toshiba Turkey Tıbbi Sistemler, kullanıcıları ile buluşturduğu bu ekipmanlara, fark yaratacak bir anlayışla hizmet verilebilmesi için, müşterilerinin sorunlarını servis merkezimize kolaylıkla aktarabilmeleri için ücretsiz bir çağrı merkezi numarası oluşturmuştur. Bunun yanı sıra Ofis telefon numaralarımız ve Mühendislerimize ait mobil telefonlar da her zaman hizmetinizdedir.

Firmamız Toshiba Turkey Tıbbi Sistemler A.Ş. Türkiye genelinde geniş bir hizmet ağı oluşturmuştur. İstihdam edilen personelimiz Türkiye'nin önde gelen Üniversitelerinden mezun, deneyimli ve dinamik Elektronik/Fizik ve Biyomedikal Mühendisleridir. Cihaz sayılarının artmasıyla paralel olarak personel sayımız da sürekli büyümektedir. Çalışma konularında Üniversite sonrası Üretici tarafından sağlanan teknik eğitimler ve gerekli test ve ölçüm aletleriyle donatılmış Profesyonel Mühendis kadrosuyla, çözüm her zaman yanı başınızda olacak.

Şirketimiz Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO-9001 Belgesi gibi hizmet kalite ve yeterlilik belgeleriyle de donatılmıştır.


Yedek Parçalar

Cihaz tipine bağlı olarak en çok arızalanan yedek parçalar İstanbul'daki depomuzda tutulmakta ve ihtiyaç yerlerine sevk edilmektedir.

Bunun haricinde meydana gelebilecek yedek parça ihtiyacı üretici firmamızın dünya genelindeki depolarından en hızlı şekilde getirtilip, gümrüklenmesiyle karşılanmaktadır. Son bir kaç yılın verilerine göre en çok kullanılan yedek parçalara ilişkin fiyat listesi web sitemizden izlenebilmektedir.


Hizmetlerimiz

Garanti içi önleyici ve düzeltici bakım hizmetleri haricinde garanti sonrası için temelde üç türde hizmet sağlamaktayız:

-    Yedek parça ve işgücü dahil servis sözleşmesi
-    Yedek parça hariç, yalnız iş gücü dahil servis sözleşmesi
-    Çağrı başına servis

Müşterilerimizin değişen gereksinimlerine ve özel durumlarına uygun olarak bu hizmetler çeşitlendirilebilmektedir.

Yedek Parça Fiyat Listesimiz.

alt
toshiba-tıbbi
This website includes information intended for healthcare professionals. Some systems may not be available in some countries.
Contact our local representatives for details.
3nokta