ust
Anjiyo-BT
Angio-CT
Angio-CT

Anjiyo-BT

Anjiyografi sistemi ve X-ışını BT tarayıcıyı içeren, anjiyografi ve BT muayenelerinin aynı odada yapılmasına imkan veren birleşik yapıda bir sistem.

Japonya’da geliştirilmiş birleşik yapılı sistemdir.
Bu, geniş yelpazede müdahale prosedürleri destekleyen adanmış bir müdahale sistemidir. Kateter bazlı embolizasyon tedavisi için idealdir. Ek olarak, BT floroskopi ile birlikte kullanımı biyopsi prosedürlerinin en iyi hassasiyetle gerçekleştirilmesini mümkün hale getirir.

INFX-8000C + CT (Aquilion)

  • Tavandan asmalı sistem
  • Tek düzlem
  • 30cm × 40cm FPD
  • X-ışını BT tarayıcı ile birleştirilmiş 30cm x 40cm FPD donanımlı tavandan asmalı C-kolu sistemi (Aquilion).
  • Aralarında intra-arteriyel CTA/CTP embolizasyonu ve BT floroskopik rehberlik altında biyopsi bulunan gelişmiş vasküler/vasküler olmayan müdahale prosedürlerini destekler.
  • Sistem aynı zamanda Nöro, Genel ve Üniversal seçenekleri ile kullanılarak da karın ve baş bölgesinde teşhis ve tedaviyi kolaylaştırır. Toshiba’nın 3D anjiyografi fonksiyonu, belirli bir klinik amaca göre pek çok seçenek arasından yeniden yapılandırma modunun seçilmesine izin vererek alım süresinin azaltılması ve yüksek kaliteli 3D görüntülerin elde edilmesini sağlar. Ek olarak, yumuşak dokuların görselleştirilmesi için bir konik ışınlı BT uygulaması olan Düşük Kontrastlı Görüntüleme (LCI) sadece vasküler sistemin değil aynı zamanda tüm gövdenin teşhisi için kullanılabilir.

Birleştirilecek BT sistemleri.

Aquilion™

INFX-8000C


alt
toshiba-tıbbi
This website includes information intended for healthcare professionals. Some systems may not be available in some countries.
Contact our local representatives for details.
3nokta