ust
sunum

Ürünümüze gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz. 
Bölgenizde satılan ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için yerel temsilcilerimizle irtibata geçin. Contact Usİletişim

International CT Symposium 2014  New

Volumetrik ve helikal BT görüntülemenin Klinik Etkisi konusunda eğitim materyali mevcuttur.

International CT Symposium 2014

Dinamik Hacimli BT

Yeni Aquilion ONE™ / ViSION Sürümü – En fazla ihtiyaç duyduğunuzda siz ve hastalarınız için sağlam klinik çözümler sağlar. Aquilion ONE / ViSION, olası en düşük maruz kalım dozlarıyla ve en yüksek kalitede diyagnostik sonuçlarla tüm hastaların başarılı şekilde incelenebilmesini sağlamaktadır. - İLK SEFERDE VE HER SEFERDE.

Aquilion ONE™ / ViSION Edition

Dinamik hacimli BT, verilerin, bileşik verilerden tek fazlı sanal görüntüler oluşturulması amacıyla hasta masası hareketinin farklı aşamalarında elde edildiği konseptin eliminasyonu yoluyla ortaya çıkmıştır.

Aquilion ONE™ / ViSION EditionÇok Kesitli BT

Aquilion™ PRIME, sadece mevcut klinik gereklilikleri karşılamakla kalmayıp gelecekte yeni bir standart platform işlevi de görebilecek son teknolojileri içermektedir. Bu yeni teknolojiler, düşük dozla ve optimize edici iş akışıyla yüksek kalitede klinik görüntüler elde etmeyi mümkün kılmaktadır.

Aquilion ONE™ / ViSION Edition

Aquilion™ LB

Aquilion ONE™ / ViSION EditionÇok Kesitli BT

Alexion™ / Advance Sürümü, Toshiba’nın özel, endüstri lideri Quantum Detektör teknolojisine sahip bir BT sistemidir; 16 sıralı Alexion™ / Advance Sürümü’nde gerçek izotropik vokseller elde edilmesini sağlayan 0,5 mm’lik detektör teknolojisi bulunmaktadır. Tüm rutin diyagnostik işlemlerde ve onkolojiyle ilgili uygulamalarda üstün görüntü kalitesi sunan Aquilion LB, 70 cm’lik tarama alanına ve 90 cm’lik çapa sahip ilk Geniş Alan BT tarayıcısıdır ve bu özellikleri tanı ve tedavinin optimize edilmesi için kapsanan diyagnostik anatomik bölgeyi arttırmaktadır.

Aquilion ONE™ / ViSION Edition

Toshiba, çok çeşitli müşteri ihtiyaçlarına yanıt olarak, kompakt ve ekonomik bir tasarımla yüksek performanslı çok kesitli tarama özellikleri sağlayan yeni Alexion™ BT’yi geliştirmiştir.

Aquilion ONE™ / ViSION Edition

16 sıralı Alexion™ platformu üzerine başarılı şekilde inşa edilen Alexion™ / Access Sürümü, yeni kuşak doz azaltma teknolojisi, kolay çalıştırma ve gelişmiş uygulamalarla Toshiba’nın giriş seviyesi çok kesitli BT ürün kapsamında yeni bir standart oluşturmaktadır.

Aquilion ONE™ / ViSION EditionBT’de Düşük Doz Çözümü

  BT’de maruz kalınan dozu azaltma teknolojileri
Toshiba, BT tasarımı sürecinin temelinde yer alan ALARA ile, en yüksek kalitede diyagnostik görüntüler elde edilmesi için gerekli olan radyasyon miktarını en aza indirmeye yönelik teknolojiler geliştirmeye odaklanmış durumdadır.

 Donanım  İş akışı  Rekonstrüksiyon

Ticari Markalar
Aquilion ONE, Aquilion ve Alexion Toshiba Medical Systems Corporation’a ait ticari markalardır.
alt
toshiba-tıbbi
This website includes information intended for healthcare professionals. Some systems may not be available in some countries.
Contact our local representatives for details.
3nokta