ust
sunum

Thank you very much for your interest in our product.
For details of products sold in your region, please contact our local representatives. Contact UsContact Us

ECR2013

Tomohisa Okada, MD, Ph.D
Advanced neuroimaging at 3T with a 32ch head coil
Diagnostics Imaging and Nuclear Medicine,
Kyoto University Graduate School of Medicine, JAPAN

Manyetik Rezonans Görüntüleme Sistemleri

Bu 71 cm açıklığa sahip geniş-gantri 3T MRG sistemi, Multi-Faz haberleşme ile mükemmel görüntü kalitesini, Atlas SPEEDER™ ile artan verimliliği ve diğer birçok gelişmiş özelliği ile tüm klinik beklentilerinizi karşılar. Güçlü, hassas ve rahat olan 3T sistemimiz, tüm MRG incelemeleri için son derece yararlı olduğu kanıtlanmış teşhiş kabiliyetleri sağlar.

Vantage Titan™ 3T

Vantage Titan™, 71 cm genişliğinde gantri açıklığına sahiptir ancak yüksek seviyede manyetik alan homojenitesi sağlar ve ödün vermeden mükemmel görüntü kalitesi sağlar. Sistem, tescilli gürültüyü azaltma teknolojisi olan Pianissimo™ ve yeni nesil alıcı bobinler kullanan yenilikçi görüntüleme çözümleri de dahil olmak üzere yeni MRG inceleme standartlarına sahiptir.

Vantage Titan™ 3T

Kurulum için gereken alanı en aza indirirken performansı en üst düzeye çıkaran 1.5T MRG'nin Gelecek Nesli. Yeni bir 1.5T MRG sistemi seçerken artık uzlaşmaya gerek kalmadı. Bu yeni konsept MRG sistemi kullanıcı ve hasta taleplerini hem de görüntüleme kalitesini en üst düzeyde karşılamaktadır. Vantage Elan, Pianissimo ™ Σ ses azaltma teknolojisini kullanarak MR çekimlerinde hastanın stresini en aza indirgemek üzere tasarlanmıştır.

Vantage Elan eS Edition
alt
toshiba-tıbbi
This website includes information intended for healthcare professionals. Some systems may not be available in some countries.
Contact our local representatives for details.
3nokta